Droga Światła 2016

Droga Światła 2015

Andrzejki Komisji Krajoznawczej

XL Jubileuszowe Rajd Pięciu Wierchów Beskidzkich

19 października br. odbył się XL Jubileuszowy Rajd Pięciu Wierchów Beskidzkich zwany też "Rajdem Na Raty". Tradycyjnie jako jubileuszowy odbył się o przy Schronisko Rysianka. Podczas imprezy obecni byli Prezes Oddziału Babiogórskiego PTTK Kol. Jakub Nowak, Przewodniczący Delegatury Zachodniokarpackiej KTG ZG PTTK Kol. Andrzej Kucia oraz jej Wiceprzewodniczący Kol. Józef Talik. Uczestniczyło 8 drużyn reprezentujących koła i kluby naszego Oddziału. Najliczniejszą drużynę wystawiło Koło PTTK "Beskidek" w Porąbce 56 osób. W konkursie wiedzy najlepsi okazali się członkowie Klubu Górskiego PTTK ZDOBYWCY. Łącznie uczestniczyło ponad 180 osób. Dzień wcześniej 18 października także na Rysiance odbyło się spotkanie Oddziałowej Komisji Turystyki Górskiej, której członkowie w obecności Prezesa Oddziału i Przewodniczącego Delegatury Zachodniokarpackiej KTG ZG PTTK przyjęli w poczet znakarzy PTTK nowych kolegów, oraz podsumowali bieżącą działalność tej najbardziej specjalistycznej komisji Oddziału Babiogórskiego PTTK.